Notebook HP 250 G4 M9S71EA

Notebook HP 250 G4 M9S71EA
Шифра на артикл: NOT HP 250 G4, M9S71EA
Достапност: 1
Цена: мкд 12,200.00
Без данок: мкд 11,619.05
Количина:     - ИЛИ -  

 

HP 250 G4, Intel Celeron N3050 1,60 GHz, 

Core 2, 4 GB, 15,6" 1366x768, SATA 500 GB,

Free DOS, Intel HD, DVD±RW DL, 802.11b/g/n,Bluetooth 4.0,

LAN, HDMI, 2xUSB 2.0, USB 3.0, 2,2 kg,

Boja siva, torba, M9S71EA

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021