SMARTPHONE VIVAX SMART POINT X40 pro dual sim бела боја

SMARTPHONE VIVAX SMART POINT X40 pro dual sim бела боја
Шифра на артикл: VIVAX SMART POINT X40 PRO DUAL SIM бела боја
Достапност: 1
Цена: мкд 3,390.00
Без данок: мкд 2,872.88
Количина:     - ИЛИ -  
 • Бренд
  VIVAX
 • Поддржани мрежи
  GSM 1800, GSM 900
 • Димензии [мм]
  126x 63.7x 10.1
 • Тежина [г]
  112
 • Оперативен систем
  Android 4.2
 • Резолуција на екранот
  800x480
 • Големина на екранот [инчи]
  4
 • Број на бои
  160K
 • RАМ меморија [GB]
  0,5
 • Процесор
  Quad Core 1,2GHz
 • Капацитет [GB]
  4
 • Камера
  5 МP со автофокус / предна VGA
 • Во мирување
  200 часови
 • Мемориско проширување
  microSD до 32GB
 • Време на разговор
  5 часови
 • Вид на батерија
  Li-ion
 • Капацитет на батерија [mAh]
  1750
 • Bluetooth
  3.0
 • Поврзување
  3G, Hotspot, USB
 • Содржина на пакувањето
  Мобилен телефон, батерија, адаптер, USB кабел, стерео МP3 слушалки, дополнителен капак за батеријата, дополнителна заштитна фолија за екранот

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021