SMARTPHONE VIVAX SMART FLY V500 бела боја

Шифра на артикл: VIVAX SMART FLY V500 бела боја
Достапност: 1
Цена: мкд 5,490.00
Без данок: мкд 4,652.54
Количина:     - ИЛИ -  
 • Бренд
  Vivax
 • Тип производ
  Мобилeн телефон
 • Процесор
  Quad Core 1,3 gHz
 • Капацитет [GB]
  8
 • RAM меморија [GB]
  1
 • Големина и резолуција на екранот
  5'' IPS HD 1280 x 720
 • Камера
  задна 8 MP / предна 2 MP
 • ОС
  Android 4.4
 • Поддржани мрежи
  GSM 1800, GSM 1900, GSM 850, GSM 900
 • Димензии (Ш x В x Д) [mm]
  140.5 x 72.2 x 8.85
 • Bluetooth
  4.0
 • Вибрациски аларм
  да
 • Време на разговор
  13h
 • Поддржува
  3G, EDGE, GPRS, Hotspot, USB, WLAN
 • Тежина [g]
  150
 • Мемориско проширување
  microSD
 • Капацитет на батерија [mAh]
  2000
 • Содржина на пакување
  USB полнач, слушалки, корисничко упатство
 • Останато
  Дуал СИМ, Инсталирана навигација ХЕРЕ- карта на цела Европа на хрв.јазик

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021