Tablet VIVAX 8'' TPC-801 3G Dual Sim

Tablet VIVAX 8'' TPC-801 3G Dual Sim Tablet VIVAX 8'' TPC-801 3G Dual Sim
Шифра на артикл: Tablet VIVAX 8'' TPC-801 3G Dual Sim
Достапност: 1
Цена: мкд 5,290.00
Без данок: мкд 5,038.10
Количина:     - ИЛИ -  
 • Бренд
  VIVAX
 • Тип производ
  Таблет
 • Големина на екран [in]
  8
 • Резолуција на екранот
  1280х800
 • процесор
  Intel SoFIA Quad Core C3200 1.2 GHz
 • ОС
  Android 5.1 Lolipop
 • RAM меморија [MB]
  1024
 • Капацитет [GB]
  8
 • Маkc. SD Card [GB]
  32
 • Камера преднa [MPix]
  2
 • Камера задна [Mpix]
  5
 • Мрежа
  3G, Bluetooth 4.0, 802.11 b/g/n
 • Батерија [mAh]
  4400
 • Боја
  Црна
 • Димензии [mm]
  208 x 120.5 x 8.7
 • Тежина [g]
  350
 • micro USB
  1
 • miro SD
  1
 • GPS
  да
 • Компас
  да
 • GSM
  да

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021