Футрола со тастатура за 7'' таблет

Футрола со тастатура за 7'' таблет
Футрола со тастатура за 7'' таблет Футрола со тастатура за 7'' таблет Футрола со тастатура за 7'' таблет Футрола со тастатура за 7'' таблет
Шифра на артикл: Leather Keyboard for 7" Tablet PC Micro USB
Достапност: 1
Цена: мкд 500.00
Без данок: мкд 476.19
Количина:     - ИЛИ -  

Технички спецификации 

Protective case with keyboard for MID 7" 
- Micro USB Cable 
• Protective case with keyboard for 7” 
• PU Style Exterior 
• Magnetic Clasp 
• extra stitches around keyboard to reinforce and decorate the case 
• Color:black. 
• keyboard color: black, red, blue, pink
• keyboard language: English.

достапно во црвена, црна, сина и розева боја

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021