Monitor 19'' VS197DE

Monitor  19'' VS197DE
Шифра на артикл: Монитор 19'' VS197DE
Достапност: 1
Цена: мкд 4,800.00
Без данок: мкд 4,571.43
Количина:     - ИЛИ -  

ASUS 19`` VS197DE
• LED
• Max. Resolution: 1366x768
• Brightness (Max.): 200cd/m2
• Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (ASCR50.000.000:1)
• Viewing Angle (CR>=10): 90°(H)/500°(V)
• Response time: 5ms
• Analog 15-Pin D-Sub
• Screen Size: 18
•5`` Wide
• Anti-Glare
• P/N: AS VH197D BK/5MS/EU-L&T/DSUB

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021