Web Camera Toi A

Web Camera Toi A
Шифра на артикл: Веб Камера Тои А
Достапност: 100
Цена: мкд 700.09 мкд 500.00
Без данок: мкд 423.73
Количина:     - ИЛИ -  

350K pixel CMOS,
video data format: 12.16.24-bit
resolution: maximum 640*480c
Увозник Анфил Компјутери

 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021