Web Camera W 935A

Web Camera W 935A
Шифра на артикл: Веб Камера В 935А со микрофон
Достапност: 100
Цена: мкд 750.01 мкд 520.00
Без данок: мкд 440.68
Количина:     - ИЛИ -  

W 935A (with microfone) 
480K pixel CMOS, 
video data format: 12.16.24-bit 
resolution: maximum 640*480c
Увозник Анфил Компјутери

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021