Web Camera M 628

Web Camera M 628
Шифра на артикл: Веб Камера М 628
Достапност: 100
Цена: мкд 600.03 мкд 350.00
Без данок: мкд 296.61
Количина:     - ИЛИ -  

350K pixel CMOS 
video data format: 12.16.24-bit 
resolution: maximum 640*480c

Достапна во црна и бела боја
Увозник Анфил Компјутери

 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021