Web Camera W916

Web Camera W916
Шифра на артикл: Web Camera W916
Достапност: 100
Цена: мкд 600.03 мкд 300.00
Без данок: мкд 254.24
Количина:     - ИЛИ -  

350K pixel CMOS, 
video data format: 12.16.24-bit 
resolution: maximum 640*480c 
достапна во сина и зелена боја
Увозник Анфил Компјутери

 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021