Web Camera M6809 / W902

Web Camera M6809 / W902
Шифра на артикл: Веб Камера М6809 / В902 со микрофон
Достапност: 100
Цена: мкд 700.09 мкд 500.00
Без данок: мкд 423.73
Количина:     - ИЛИ -  

M6809/W902 (with microfone) 
350K pixel CMOS 
video data format: 12.16.24-bit 
resolution: maximum 640*480c 
Увозник Анфил Компјутери

 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021