Web Camera CN-N525

Web Camera CN-N525
Шифра на артикл: Веб Камера ЦН-Н525 со микрофон
Достапност: 100
Цена: мкд 550.12 мкд 450.00
Без данок: мкд 381.36
Количина:     - ИЛИ -  

350K pixel CMOS, 
video data format: 12.16.24-bit 
resolution: maximum 640*480c 
microphone
Увозник Анфил Комојутери

 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021