Печатење на пвц самолеплива фолија

Печатење на пвц самолеплива фолија
Шифра на артикл: Печатење на пцв самолеплива фолија
Достапност: 100
Цена: мкд 1,200.00 мкд 885.00
Без данок: мкд 750.00
Количина:     - ИЛИ -  

Печатење на висококвалитена пвц самолеплива фолија, погодна за брендирање на излози, возила, изработка на налепници... Цената е за 1м2 со вклучено ладно пластифицирање.Отпечатокот е uv отпорен и водоотпорен.

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021