Компјутер + Монитор

Компјутер + Монитор
Компјутер + Монитор Компјутер + Монитор
Шифра на артикл: Компјутер + Монитор
Достапност: 100
Цена: мкд 15,590.00
Без данок: мкд 14,847.62
Количина:     - ИЛИ -  

MB G 41M-VS3
CPU 430 1.8 Ghz
PSU 500W
RAM 2GB DDR3
HDD 320GB
VGA X4500
DVD/RW

Монитор 19'' LG LED 
Гратис Тастатура, маус и маус  пад

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2021