промо штанд алуминиум-медијапан

промо штанд алуминиум-медијапан
промо штанд алуминиум-медијапан промо штанд алуминиум-медијапан промо штанд алуминиум-медијапан
Шифра на артикл: алусштанд
Достапност: 1
Цена: мкд 5,900.00
Без данок: мкд 5,000.00
Количина:     - ИЛИ -  

цврста алуминиумска конструкција, плочи медијапан, горен дисплеј форекс

Во цената е вкалкулирано и брендирање. Опционо: транспортна торба - доплата 200.00 ден

Небрендиран штанд - 4500.00 со вклучено ддв.


 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023