SMARTPHONE VIVAX SMART POINT X40 pro dual sim бела боја

SMARTPHONE VIVAX SMART POINT X40 pro dual sim бела боја
SMARTPHONE VIVAX SMART POINT X40 pro dual sim бела боја
Шифра на артикл: VIVAX SMART POINT X40 PRO DUAL SIM бела боја
Достапност: 1
Цена: мкд 3,390.00
Без данок: мкд 2,872.88
Количина:     - ИЛИ -  
 • Бренд
  VIVAX
 • Поддржани мрежи
  GSM 1800, GSM 900
 • Димензии [мм]
  126x 63.7x 10.1
 • Тежина [г]
  112
 • Оперативен систем
  Android 4.2
 • Резолуција на екранот
  800x480
 • Големина на екранот [инчи]
  4
 • Број на бои
  160K
 • RАМ меморија [GB]
  0,5
 • Процесор
  Quad Core 1,2GHz
 • Капацитет [GB]
  4
 • Камера
  5 МP со автофокус / предна VGA
 • Во мирување
  200 часови
 • Мемориско проширување
  microSD до 32GB
 • Време на разговор
  5 часови
 • Вид на батерија
  Li-ion
 • Капацитет на батерија [mAh]
  1750
 • Bluetooth
  3.0
 • Поврзување
  3G, Hotspot, USB
 • Содржина на пакувањето
  Мобилен телефон, батерија, адаптер, USB кабел, стерео МP3 слушалки, дополнителен капак за батеријата, дополнителна заштитна фолија за екранот

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2019