VIVAX TPC-89003G + тастатура + Halo Spartan Assault

VIVAX TPC-89003G + тастатура + Halo Spartan Assault VIVAX TPC-89003G + тастатура + Halo Spartan Assault VIVAX TPC-89003G + тастатура + Halo Spartan Assault VIVAX TPC-89003G + тастатура + Halo Spartan Assault
Шифра на артикл: VIVAX TPC-89003G + тастатура + Halo Spartan Assault
Достапност: 1
Цена: мкд 10,790.00
Без данок: мкд 10,276.19
Количина:     - ИЛИ -  
 • Бренд
  VIVAX
 • Eкран
  8.9 инчи IPS/PLS, 1920x1200
 • Процесор
  Intel Atom Z3735F, Quad Core 1.33 GHz
 • Оперативен систем
  Windows 8.1 + Office 365 со лиценца од 12 месеци
 • RAM меморија
  2GB DDR3L
 • Капацитет
  32GB + можност за доградба до 64GB co microSD
 • Камера
  5MP задна, 2МР предна за видео повик
 • Поврзување
  3G, Bluetooth 4.0, 802.11 b/g/n
 • Батерија [mAh]
  6800
 • Боја
  Метално-сива
 • Димензии [мм]
  234*156*9.4
 • Тежина [г]
  460
 • Приклучоци
  SIM, USB 2.0, micro USB, microSD, Audio in/out, mini HDMI
 • Вклучени додатоци
  пенкало, тастатура, футрола, игра Halo Spartan Assault *вклучен код за симнување и активирање на било кој уред со Windows 7, 8.1

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023