ФМ Трансмитер 4во1

ФМ Трансмитер 4во1
Шифра на артикл: ФМ Трансмитер 4во1
Достапност: 10
Цена: мкд 380.00
Без данок: мкд 322.03
Количина:     - ИЛИ -  

Power source: Car cigar socket power supply(12V DC or 24V) 
Fm Channel: 87,5-108 MHz (Total 206 channels)
Distorrtion 0,3% 
Supports SD,TF/MMC Card, USB 
Play MP3/WMA Files 
Multi-functional ultra thin remote control 

Display the working status

Audio cable include

 

 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2024