Solid State Relay - MS-1AA4825

Solid State Relay - MS-1AA4825
Шифра на артикл: Solid State Relay - MS-1AA4825
Достапност: 1
Цена: мкд 1,416.00
Без данок: мкд 1,200.00
Количина:     - ИЛИ -  

Влез: 220V AC

Snaga: 25 A 480Vac

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023