Усб кабел за Iphone

Усб кабел за Iphone
Шифра на артикл: Усб кабел за Iphone
Достапност: 1
Цена: мкд 150.00
Без данок: мкд 127.12
Количина:     - ИЛИ -  
  • Provides a stylish way to charge and sync with your Apple iPhone 6/5 5S 5C
  • Charge and sync your Apple mobile devices with the USB LED cable
  • Easily charge or sync your Apple mobile device via any USB port
  • Compatible with Apple iPhone 6/5 5S 5C Specifications Cable length

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2024