Календар ѕиден - лајт

Календар ѕиден - лајт
Календар ѕиден - лајт Календар ѕиден - лајт Календар ѕиден - лајт Календар ѕиден - лајт Календар ѕиден - лајт Календар ѕиден - лајт
Шифра на артикл: Ѕиден календар лајт
Достапност: 1000
Цена: мкд 35.40
Без данок: мкд 30.00
Количина:     - ИЛИ -  
Овој продукт има минимална количина од 20

Ѕиден календар со повеќе колорни теми и мотиви за 2014 г, со отпечатено лого на вашата компанија, наменет како корпоративен подарок за вашите комитенти. 

4 листа колор отпечатен 80 гр. сјаен кунздрук и 300 гр. бел картон за позадина, поврзани со метална спојка од горна страна. 

Во цената е вклучено и печатење на генералии од вашата компанија

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2024