Пакет 30 печатени 9" балони

Пакет 30 печатени 9" балони
Пакет 30 печатени 9" балони Пакет 30 печатени 9" балони Пакет 30 печатени 9" балони
Шифра на артикл: 9" печатени балони - пакет
Достапност: 100
Цена: мкд 999.46
Без данок: мкд 847.00
Количина:     - ИЛИ -  

30 парчиња печатени 22,5 цм пречник балони со ваше лого или порака, со вклучени стапчиња-држачи.Балоните се печатени со еднобојно лого или порака по ваша желба.

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Тагови: балони, baloni, balon
Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023