Маса ху 444

Маса ху 444
Шифра на артикл: Маса ху 444
Достапност: 100
Цена: мкд 1,550.00 мкд 1,350.00
Без данок: мкд 1,144.07
Количина:     - ИЛИ -  

Компјутерска маса на две нивоа изработена од МДФ материјал со метална конструкција и пластични тркалца.

Димензии (цм) 70х60х74

Боја:  светло бука

Посебна сталажа за куќиште, монитор, лизгачка сталажа за тастатура.

Увозник: Анфил Компјутери

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023