Маус АСЦ-ВУ-07-01 Бежичен

Маус АСЦ-ВУ-07-01 Бежичен
Шифра на артикл: Маус АСЦ-ВУ-07-01 Бежичен
Достапност: 100
Цена: мкд 680.00 мкд 510.01
Без данок: мкд 485.72
Количина:     - ИЛИ -  

Maus ASC-WU-07-01 

5D wireless mouse

Smart power management for power saving

2 *AAA Bateries

3D optinal mouse

Optical resolution 800dpi

Увозник Анфил Компјутери

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023