Гејм пад Х 118

Гејм пад Х 118
Шифра на артикл: Гејмпад Х 118
Достапност: 100
Цена: мкд 260.00 мкд 180.00
Без данок: мкд 171.43
Количина:     - ИЛИ -  

Joypad for PC with a rugged ABS construction and ergonomic to ensure many hours of play 
* The product is equipped with 4 * 8 way directional buttons 
* USB 2.0 interface Plug and Play USB backwards compatible 1.1 
* Supports WIN98/2000/ME/XP 
* Supports Direct X

достапен е во црна боја

Увозник Анфил Компјутери

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023