Маса ху 810

Маса ху 810
Шифра на артикл: Маса ху 810
Достапност: 100
Цена: мкд 3,600.00 мкд 3,050.00
Без данок: мкд 2,584.75
Количина:     - ИЛИ -  

Компјутерска маса со рамна плоча без метални елементи, изработена од МДФ материјал  и плоча од иверка.

Димензии (цм) 85х60х74

Боја: бука

Голема работна површина, поголем број на повеќенаменски сталажи, лизгачка сталажа за тастатура

Увозник: Анфил Компјутери

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2024