Маса ху 806Б

Маса ху 806Б
Шифра на артикл: Маса хѕ 806Б
Достапност: 100
Цена: мкд 4,100.00 мкд 3,100.00
Без данок: мкд 2,627.12
Количина:     - ИЛИ -  

Голема  компјутерска маса со рамна плоча изработена од МДФ материјал со метална конструкција и пластични тркалца.

Димензии (цм) 120х60х74

Боја: бука

Голема работна површина, поголем број на повеќенаменски сталажи, лизгачка сталажа за тастатура, фиока 

Увозник: Анфил Компјутери

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2024