ПЦИ Карта - УСБ(4 порти)

ПЦИ Карта - УСБ(4 порти)
Шифра на артикл: ПЦИ Карта - УСБ(4 порти)
Достапност: 1
Цена: мкд 600.00 мкд 400.01
Без данок: мкд 380.96
Количина:     - ИЛИ -  

UPC-20-4P USB 2.0 4+1 port PCI host adapter 
* USB 2.0 PCI host adapter 
* 4 external and 1 internal ports 

Features 
* Provides 4 high-speed USB 2.0 ports 
* Retail package

Увозник Анфил компјутери 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023