ПЦИ Карта -1934

ПЦИ Карта -1934
Шифра на артикл: ПЦИ Карта -1934
Достапност: 1
Цена: мкд 650.06 мкд 450.01
Без данок: мкд 428.58
Количина:     - ИЛИ -  
  •     FireWire PCI Adapter
  •     Add 2 FireWire ports to your PC computer!
  •     Transfer data at rates up to 400Mbps!
  •     Supports 1394 Open HCI v.1.0-1.1 specifications
  •     Compliant with IEEE 1394a-2000 standard with speed of 100/200/400 Mbps
  •     Supports PCI v.2.2 bus, 33Mhz 32-bit operations, PCI bus Power management v.1.1
  •     Chipset: Agere L-FW323-06

Увозни Анфил компјутери 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023