Маса ху 700

Маса ху 700
Шифра на артикл: Маса 700
Достапност: 100
Цена: мкд 1,650.00 мкд 1,400.00
Без данок: мкд 1,186.44
Количина:     - ИЛИ -  

Компјутерска маса на три нивоа изработена од МДФ материјал со метална конструкција и пластични тркалца.

Димензии (цм) 70х60х74

Боја: црна и бука

Посебна сталажа за куќиште, монитор, принтер, звучници, лизгачка сталажа за тастатура

Увозник: Анфил Компјутери

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023