Маса ху 216

Маса ху 216
Шифра на артикл: Маса ху 216
Достапност: 100
Цена: мкд 3,990.00 мкд 3,100.00
Без данок: мкд 2,627.12
Количина:     - ИЛИ -  

Компјутерска маса на три нивоа изработена од МДФ материјал со метална конструкција и пластични тркалца.

Димензии (цм) 120х60х74

Боја: сина

Голема работна површина, посебна сталажа за куќиште, монитор, звучници,  лизгачка сталажа за тастатура, две фиоки, од кои едната е со клуч

Увозник: Анфил Компјутери

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023