Маса ху 6016

Маса ху 6016
Шифра на артикл: Маса ху 6016
Достапност: 100
Цена: мкд 1,499.92 мкд 1,300.00
Без данок: мкд 1,101.69
Количина:     - ИЛИ -  

Компјутерска маса на две нивоа изработена од МДФ материјал со метална конструкција

Димензии (цм) 70х60х74

Боја: бука

Посебна сталажа за куќиште, монитор, лизгачка сталажа за тастатура.

Увозник: Анфил Компјутери

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2024