Боја рефил Епсон 1л.

Боја рефил Епсон 1л.
Шифра на артикл: Боја Епсон 1л
Достапност: 100
Цена: мкд 1,300.01 мкд 1,200.00
Без данок: мкд 1,016.95
Количина:     - ИЛИ -  

Боја за рефилирање кертриџи и ЦИСС системи на водена база (DYE ink) Висок квалитет на отпечаток и при високи резолуции кај поновите модели печатачи. Најквалитетен отпечаток дава кога се печати врз коатирани материјали наменети за печатење со овој вид боја (Фото хартија, ПП, уметничко платно, ПВЦ...)

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023