Стол ХХ-23-А

Стол ХХ-23-А
Шифра на артикл: Стол ХХ-23-А
Достапност: 100
Цена: мкд 5,600.00 мкд 4,200.00
Без данок: мкд 3,559.32
Количина:     - ИЛИ -  

Високо квалитетна комфорна фотелја

Метална конструкција

Обложена со високо квалитетна мрежа

Полиуретански наслони за раце

Лесно подвижна стабилна метална основа

Достапно само во црна боја

Увозник Анфил компјутери

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2022