Цисс за ХП 3420/ 3425/ 3320/ 3325/ 4255/ 5610/ 4212/ 4215/ 4219/ 4252/ 4255/ 4315/ 4355/ 5605/ 5607/ 5610/ 5615/ 6110

Цисс за ХП  3420/ 3425/ 3320/ 3325/ 4255/ 5610/ 4212/ 4215/ 4219/ 4252/ 4255/ 4315/ 4355/  5605/ 5607/ 5610/ 5615/ 6110
Шифра на артикл: Цисс за ХП 3420/3425/3320/3325/Officejet 4255/5610/...
Достапност: 100
Цена: мкд 3,399.58
Без данок: мкд 2,881.00
Количина:     - ИЛИ -  

Систем за непрекинато дополнување со боја на печатачот. Ги намалува трошоците на печатење и до 98%.

Во цената е пресметана монтажата и во канистрите по 100 мл. боја од (цр/ци/м/ж), кои ќе ви заменат 7-комплети на керт.

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2024