Цисс за ХП 111

Цисс за ХП 111
Шифра на артикл: Цисс за ХП 111
Достапност: 100
Цена: мкд 3,999.02
Без данок: мкд 3,389.00
Количина:     - ИЛИ -  

Систем за непрекинато дополнување со боја на печатачот. Ги намалува трошоците на печатење и до 98%.

Во цената е пресметана монтажата и во канистрите по 100 мл. боја од (цр/ци/м/ж/), кои ќе ви заменат 7-комплети на керт.

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023