ДВР- Д2004Ѕ

ДВР- Д2004Ѕ
Шифра на артикл: ДВР- Д2004Ѕ
Достапност: 100
Цена: мкд 9,950.00
Без данок: мкд 8,432.20
Количина:     - ИЛИ -  

DVR- D2004Y
MJPEG compress format
4ch video input, 1ch video output
Record Frame:PAL:max.25fps (4x6.25fps)
NTSC:max.30fps (4x7.5fps)
USB2.0
1pc remote

Увозник Анфил компјутери 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2022