КЛЕШТА 4P/6P/8P со нож за кабел

КЛЕШТА 4P/6P/8P со нож за  кабел
Шифра на артикл: КЛЕШТА 4P/6P/8P со нож за кабел
Достапност: 100
Цена: мкд 450.00
Без данок: мкд 450.00
Количина:     - ИЛИ -  

КЛЕШТА 4P/6P/8P со нож за кабел
Увозник Анфил Компјутери

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2024