СЕНЗОР- PT100NN200M6FB

СЕНЗОР- PT100NN200M6FB
Шифра на артикл: СЕНЗОР- PT100NN200M6FB
Достапност: 1
Цена: мкд 865.00
Без данок: мкд 733.05
Количина:     - ИЛИ -  

Tемпература тип сензори (PT100)

M6 Завртка

2 метри должина олово жица

PT100, повисока точност, брз одговор

Стаклени влакна изолација олово жица

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2024