УСБ Звучна карта 5.1

УСБ Звучна карта 5.1
Шифра на артикл: УСБ Звучна карта 5.1
Достапност: 10
Цена: мкд 450.00
Без данок: мкд 428.57
Количина:     - ИЛИ -  

Звучна карта со микрофон со УСБ приклучок

3D звук

AC-3, виртуелен 5.1

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023