Чистење на хардвер (прашина и контакти)

Чистење на хардвер (прашина и контакти)
Чистење на хардвер (прашина и контакти)
Шифра на артикл: Редовен сервис
Достапност: 100
Цена: мкд 354.00
Без данок: мкд 300.00
Количина:     - ИЛИ -  

Се чисти насобраната прашина од вентилаторите за ладење и од целиот систем со компримиран ваздух и се чистат контактите на матичната плоча, мемориите и вградените картици со средство за таа намена

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2022