Сервисирање на компјутери - враќање оштетени и избришани податоци

Сервисирање на компјутери - враќање оштетени и избришани податоци
Сервисирање на компјутери - враќање оштетени и избришани податоци
Шифра на артикл: Сервис ХДД-враќање избришани податоци
Достапност: 1
Количина:     - ИЛИ -  

Податоците од вашиот компјутер се некогаш повредни од самиот компјутер, но може да се случи одненадеж да исчезнат, како последица на невнимателност, струен шпиц, вирус или сл. Но, и тогаш не се сите бродови потонати: ние можеме да помогнеме повторно да ги добиете изгубените дикументи, трудови, фотографии...и тоа по стартни цени веќе од 500.00 ден.

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2022