Нож за катер СУМА, 30,45,60 степени

Нож за катер СУМА, 30,45,60 степени
Бренд: Yinghe
Шифра на артикл: Нож за катер Сума
Достапност: 1
Количина:     - ИЛИ -  

Резервен нож за катер Сума. На лагер има ножеви со агол брусен под 30,45 и 60 степени, наменети за режење различни материјали.

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Тагови: Cutter knife
Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023