Греач за чаши конусен

Греач за чаши конусен
Бренд: Yinghe
Шифра на артикл: Греач за конусни чаши
Достапност: 1
Количина:     - ИЛИ -  

Резервен дел: греач за термо преса за термотрансфер на сублиматски бои врз шољи за млеко, кафе, чај...

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023