Машинка за изработка на промоциски беџеви

Машинка за изработка на промоциски беџеви
Машинка за изработка на промоциски беџеви
Бренд: Yinghe
Шифра на артикл: Преса за беџеви
Достапност: 1
Количина:     - ИЛИ -  

Машинка за изработка на промоциски беџеви. Се испорачува со калап за изработка на 44мм беџеви, или 58мм, или 33мм.

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу:Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023