хартии и фолии за печатење

Испиши: Листај / Мрежа
Прикажи:
Подреди по:
 Сјајна фолија за ладно ламинирање
Самолеплив проѕирен ПВЦ филм (65 um) со мазна површина. Димензии 0.914*45m    ..
мкд 4,200.00
Без данок: мкд 3,559.32
беклит гел фолија
Беклит гел фолија во ролна. Се печати од задната страна се гледа од предната страна, се одликува со ..
мкд 9,950.00
Без данок: мкд 8,432.20
Копирна хартија А4 80гр Фабриано
..
мкд 214.76 мкд 195.01
Без данок: мкд 165.26
Мат фолија за ладно ламинирање 1270
Самолеплив проѕирен ПВЦ филм (65 um) со мазна површина. Димензии 1,27*45m. ..
мкд 5,800.00
Без данок: мкд 4,915.25
Мат фолија за ладно ламинирање 914
Самолеплив проѕирен ПВЦ филм (65 um) со мазна површина. Димензии 0.914*45m    ..
мкд 4,200.00
Без данок: мкд 3,559.32
ПВЦ самолеплива фолија ХХХ
Самолеплива ПВЦ фолија наменета за печатење со солвентни и екосолвентни бои, случи за украсување и б..
Базирано врз 1 прегледи.
ПВЦ фолија за водени бои
ПВЦ фолија за печатење со водени бои. Димензии 1.27*30m.  ..
мкд 9,500.00
Без данок: мкд 8,050.85
ПВЦ церада ххх
ПВЦ церада за печатење со солвентни и екосолвентни бои, водоотпорна, УВ отпорна и отпорна на атмосве..
Сјајна фолија за ладно ламинирање 1270
Самолеплив проѕирен ПВЦ филм (65 um) со мазна површина. Димензии 1,27*45m. ..
мкд 5,800.00
Без данок: мкд 4,915.25
Сјајна фото хартија 220 гр. 1070
Сјајна фото хартија 220 гр. димензии на ролната 1,07*25 m. ..
мкд 4,200.00
Без данок: мкд 3,559.32
Сјајна фото хартија 220 гр. 1270
Сјајна фото хартија 220 гр. димензии на ролната 1,27*25 m. ..
мкд 4,550.00
Без данок: мкд 3,855.93
Сјајна фото хартија 220 гр. 1520
Сјајна фото хартија 220 гр. димензии на ролната 1,52*25 m. ..
мкд 5,300.00
Без данок: мкд 4,491.52
Сјајна фото хартија 220 гр. 915
Сјајна фото хартија 220 гр. димензии на ролната 0,915*25 m. ..
мкд 3,800.00
Без данок: мкд 3,220.34
Самолеплива водоотпорна ПП хартија 1270
Самолеплива водоотпорна ПП хартија. Димензии на ролната 1.27*30m. ..
мкд 8,200.00
Без данок: мкд 6,949.15
Самолеплива водоотпорна ПП хартија 1520
Самолеплива водоотпорна ПП хартија. Димензии на ролната 1.52*30m. ..
мкд 9,950.00
Без данок: мкд 8,432.20
Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023