Контролери за температура

Испиши: Листај / Мрежа
Прикажи:
Подреди по:
КОНТРОЛЕР ЗА ТЕМПЕРАТУРА -CT700FK01VMN
Напојување: 85 ~ 265VAC 50 / 60Hz Влез: Универзален влез (ТК,  аналоген) Екран: LED двојн..
мкд 3,110.00
Без данок: мкд 2,635.59
КОНТРОЛЕР ЗА ТЕМПЕРАТУРА -MTA72V196NN
Напојување: 90 ~ 260VAC Влез: Универзален влез (ТК,  аналоген) Екран: LED двојна линија ч..
мкд 2,390.00
Без данок: мкд 2,025.42
Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023