Кабли-електроника

Напредно пребарување

Испиши: Листај / Мрежа
Прикажи:
Подреди по:
Solid State Relay - MS-1AA4825
Влез: 220V AC Snaga: 25 A 480Vac ..
мкд 1,416.00
Без данок: мкд 1,200.00
VGA to S-Video AV RCA TV Converter Cable Adapter
High Quality VGA to S-Video AV RCA TV Converter Cable Adapter, It work with laptops and desktops wit..
мкд 170.00
Без данок: мкд 144.07
Адаптер ДВИ/ ХДМИ
Адаптер ДВИ во ХДМИ ..
мкд 250.00
Без данок: мкд 211.86
КОНТРОЛЕР ЗА ТЕМПЕРАТУРА -CT700FK01VMN
Напојување: 85 ~ 265VAC 50 / 60Hz Влез: Универзален влез (ТК,  аналоген) Екран: LED двојн..
мкд 3,110.00
Без данок: мкд 2,635.59
КОНТРОЛЕР ЗА ТЕМПЕРАТУРА -MTA72V196NN
Напојување: 90 ~ 260VAC Влез: Универзален влез (ТК,  аналоген) Екран: LED двојна линија ч..
мкд 2,390.00
Без данок: мкд 2,025.42
Ладилник за солид стејт релеи - MW-I
MW-I-компатибилен сo солид стејт релеи   MS-1DA4825 (60x50x50) ..
мкд 150.00
Без данок: мкд 127.12
СЕНЗОР- PT100NN200M6FB
Tемпература тип сензори (PT100) M6 Завртка 2 метри должина олово жица PT100, повисока точно..
мкд 865.00
Без данок: мкд 733.05
СЕНЗОР- PT100NN200M6ST
Tемпература тип сензори (PT100)            ..
мкд 740.00
Без данок: мкд 627.12
СЕНЗОР- TCKNN200M6FB
Tемпература тип сензори (К) M6 Завртка 2 метри должина олово жица Стаклени влакна изолација..
мкд 350.01
Без данок: мкд 296.62
Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023