Други приклучни уреди

Други приклучни уреди

Група во која може да се сместат сите артикли приклучиви на било кој компјутерски порт, а кој не се спомнати како мултимедија или сл.

Напредно пребарување

Испиши: Листај / Мрежа
Прикажи:
Подреди по:
MP3 Player 4GB USB 1.2" LCD w/Voice Recorder Blue
General Features:  * Color: Blue  * 4 GB capacity  * USB interface  * USB 1...
мкд 1,195.00
Без данок: мкд 1,012.71
MP4 Player 4GB Eclipse 180PL MP3/Video Player & Voice Rec. w/1.8" LCD Purple
Eclipse 180BL 8 GB USB 2.0 MP3 Digital Music/Video Player  General Features:  * Purple..
мкд 1,399.00
Без данок: мкд 1,185.59
Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023