мрежна опрема

мрежна опрема

Опрема што ќе ја направи нашата компјутерска опрема комуникативна и оттворена, кон интернет и кон сиот свет.

Испиши: Листај / Мрежа
Прикажи:
Подреди по:
Kabel PACH 10m
Мрежен Кабел (УТП) Увозник Анфил Компјутери ..
мкд 249.99
Без данок: мкд 211.86
Kabel PACH 3m
Мрежен кабел (УТП) Увозник Анфил Компјутери ..
мкд 180.00
Без данок: мкд 152.54
Kabel PACH 5m
Мрежен кабел (УТП) Увозник Анфил Компјутери ..
мкд 199.42
Без данок: мкд 169.00
Tenda Wireless N Nano USB Adapter 150Mbps W311M
Features  -Standards: IEEE802.11b IEEE802.11g IEEE802.11n  -Band: 2.4Ghz  -Wirel..
мкд 580.00 мкд 480.00
Без данок: мкд 457.14
Tenda Wireless N Router 150Mbps W316R
Features  -Standards: 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.3, 802.3u  -Band: 2.4Ghz  -Wi..
мкд 750.00
Без данок: мкд 635.59
Tenda Wireless N Router 300Mbps W-308R w/2 Antennas MIMO 2x2
Features  -Standards: 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.3, 802.3u,802.3x  -Band: 2.4Ghz&nbs..
мкд 1,149.98
Без данок: мкд 974.56
Tenda Wireless N USB Adapter 150Mbps W311MA w/External Antenna
Features  -Standards: IEEE802.11b IEEE802.11g IEEE802.11n  -Band: 2.4Ghz  -Wireles..
мкд 649.95 мкд 550.00
Без данок: мкд 523.81
USB Wireless Adapter 150Mbps
Features  Dynamic data rate: 802.11b:1,2,5.5,11,Mbps 802.11g: 6,9,12,18,24,26,48,54,Mb..
мкд 580.00
Без данок: мкд 552.38
Рутер - TP-LINK TL-WR740N
..
мкд 989.94
Без данок: мкд 838.93
Powered By OpenCart
Анфил групација © 2023